Dzień z życia matki ;-)

Cześć, czy jest tu ktoś?

Mój dzisiejszy dzień:

Obudziłam się o 6.45 rano. Wiał silny wiatr i lał deszcz. Ponieważ obawiałam się, że może nie być prądu, poszłam do kuchni, zagotowałam wodę i wlałam do termosu. Potem pospałam godzinę. Ok. 7 wstałam, podgrzałam i zapakowałam obiad mężowi do pracy oraz córce do szkoły. Zjedliśmy śniadanie, umyliśmy się, ubraliśmy i pojechaliśmy do szkoły. Następnie ja i chłopcy pojechaliśmy do YMCA na zajęcia sportowe dla dzieci. W międzyczasie zapisałam starsze dzieci na kolejne lekcje pływania.

Po zajęciach do domu: wypiłam kawę, sprawdziłam pocztę elektroniczną, wpisałam do kalendarza plan na następny miesiąc, umówiłam córkę do ortodonty, zrobiłam pranie. Zjedliśmy drugie śniadanie, uprasowałam 6 mężowskich koszul, ugotowałam obiad, sprzątałam kuchnię, zadzwoniłam do siostry i potem do mamy, spakowałam torbę na basen.

Po południu:

Odebrałam córkę ze szkoły, zjedliśmy obiad i pojechaliśmy na basen. Po basenie znowu pojechaliśmy do szkoły (dzisiaj zapisy do kindergarten) – od wyjścia starszych dzieci z wody do wejścia do szkoły minęło 20 minut  (nie zdążyłam nawet wyjść do toalety).

Udało mi się złożyć papiery (uff), potem do domu i: zrobiłam kolację, zmyłam naczynia, włączyłam kolejne pranie, córka odrobiła lekcje, potem kąpiel dzieci i czytanie na dobranoc.

Kolejna (3) kawa, prysznic i wreszcie mogę tu coś napisać. Jest 11 w nocy.

Zastanawiam się na ile niegramatyczny jest ten wpis ;-). Jestem zmęczona, ale wiecie: to był wspaniały dzień.

Reklamy

1 komentarz do “Dzień z życia matki ;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s